nátěr proti plísním
R

Na zateplených budovách
a převážně na sever směřující zdí se často vyskytují plísně, bakterie, houby a kvasinky.

R

Nátěr proti plísním LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy.

R

Tato technologie spolehlivě vyčistí, odstraní a vydezinfikuje venkovní i vnitřní plochy.

R

Docílíme ochranu proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, řas a kvasinek.

LSG ochranný nátěr zamezující výskytu plísní, bakterií a kvasinek

 

Na zateplených budovách a převážně na sever směřující zdí se často vyskytují plísně, bakterie, houby a kvasinky. Není výjimkou, že pokud jsou napadené venkovní zdi, vyskytují se plísně
i z vnitřních stran budov. V místnostech, kde je malá cirkulace vzduchu se na zdech s přilehlým nábytkem tvoří plísně, které jsou zdraví velmi škodlivé a jsou často příčinou různých alergií.

Řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG, který Vaše napadené zdi tohoto problému definitivně zbaví. Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO Vám zajistí kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

 

Princip fungování nátěru proti plísním

 

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

 

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu
v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází
k protržení buněčné stěny.

Díky tomu nátěr proti plísním LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Ošetřené plochy jsou odolné dešti, vlhkosti, UV záření a jsou omyvatelné se zvýšenou otěru-vzdorností. LSG nátěr je ekologický se selektivní a trvalou funkcí. Ve 100% spolehlivosti se garantuje účinek nátěru LSG 4-6 let a v omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky.

Podrobný popis aplikace nátěru

Aplikace nátěru LSG se provádí po dokonalém odstranění stávajícího mikrobiálního napadení
a renovaci poškozeného povrchu včetně dezinfekce. Docílíme tím ochranu proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, řas
a kvasinek.

Odstraníme veškeré vzniklé nežádoucí mikroorganismy pomocí tlakového přístroje –
ve vnitřních prostorech pomocí jiné techniky. Tato technologie spolehlivě vyčistí, odstraní
a vydezinfikuje venkovní i vnitřní plochy
. Plochy je potřeba očistit v celé ploše, protože
k desinfekci těchto ploch a aplikaci ochranného nátěru, je nutné plochu perfektně vyčistit, aby se již neopakoval výskyt organických nečistot. Poté, co rizikové plochy vyčistíme, doporučujeme nechat vyschnout a vyhodnotit stav vyčištěné
a vydezinfikované fasády.

Poté na tyto plochy neneseme nátěr proti plísním LSG, který trvale chrání sebe a tím
i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Tuto technologii Vám dokážeme aplikovat na jakýkoliv podklad – např. na omítky, barvy, dřevo, OSB desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO nabízí další služby:

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializujeme se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.