Další činnosti

Nabízíme celou řadu služeb od strojového čištění koberců pomocí kotoučového stroje s rotačními kartáči, strojové čištění podlah, voskování podlah – flutace, mytí a čištění oken a výloh. Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami. Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří. Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffiti. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zaujali naše nabízené práce, navštivte naše firemní internetové stránky a nebo nás přímo kontaktujte.

Čištění fasád - natírání fasád ve výšce pomocí horolezecké techniky

Výškové práce provádíme v souvislosti s čistěním omítek, fasád a plášťů budov, dále tmelíme a realizujeme i drobné opravy fasád a omítek. Na malby a na opravy fasádách používáme kvalitní fasádní barvy firmy Weber, který nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území České republiky. Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavíme kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd. V odstraňování graffiti máme mnohaleté zkušenosti a naše technologie má 100% úspěšnost. Více o odstraňování graffiti se dozvíte v sekci na našich webových stránkách. Při běžném znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně v ceně od 44,-Kč/m², na fasády silně znečištěné používáme vysokotlakou pistoli za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VE VÝŠCE od 64,-Kč/m². Jestliže se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE od 290,-Kč/m². Navštivte naše webové stránky a v sekci antigraffiti, najdete více informací o ochraně fasád a prevenci před graffiti. Pokud se na Vašem objektu často vyskytují graffiti a nebo jiné druhy znečištění, nejvhodnějším řešením je antigraffitová ochrana, která spolehlivě ochrání Vaši fasádu.

Čištění fasád - dostupné ze země

Dále provádíme čištění fasád pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Mezi další činnosti prováděné naší firmou patří čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch ve výškách, provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, práce ve výškách. Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex.

Po našich zkušenostech z oblasti odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb víme, že například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem (60-90% úspěšnost), nebývá zákazník vždy spokojen, proto nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou.
Jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět. Používáme kvalitní barvy firmy Weber, které nabízejí širokou paletu barev a splňují moderní technologie. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva).

Postavební úklid

Do našich služeb je zahrnuto i většina druhů postavebního úklidu. Prostory zbavíme prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska.

Nabízíme komplexní služby širokého spektra, zajišťujeme pro naše zákazníky i umývání a čištění ve formě výškových prací. Nabízíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. Na lehce přístupná a níž položená místa používáme teleskopické tyče (až 9m), výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení. Jsme schopni udržovat Vaše prosklené plochy i ve výškách a to pomocí certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Také mají s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbají na zásady bezpečnosti. Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům.

Při mytí oken ve vysokých a nepřístupných místech doporučujeme zákazníkům aplikovat na skleněné výplně nanoimpregnaci – technologie GlasProtect. Samočisticí hydrofobní impregnace – nanoimpregnace je ochrana skla před nepříznivými a škodlivými vlivy UV záření – také zabrání nečistotám od hmyzu a rzi. Speciální nanovrstva chrání Vaše skla a prodlužuje jim životnost. Aplikuje se po dokonalém očištění skleněných ploch. Poté, co je nanovrstva nanesena na prosklené plochy, stačí umýt okna jen čistou vodou bez použití saponátu a okna budou čistá a beze šmouh. Tato technologie vydrží na sklech po dobu 5-ti let. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.