čištění podlah
R

Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy.

R

Na podlahu dáváme převážně německý pololesklý vosk PKD.

R

 Podlahu vydrhneme
a vykartáčujeme roztokem vody s vysoce účinnou chemií.

R

Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch
a graffiti.

Strojové čištění podlah

Strojové čištění podlah je jednou z řad nabízených služeb naší úklidové firmy MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO. Čistíme například dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, atd. Naši zaměstnanci používají pro hloubkové strojové čištění podlah kotoučový stroj, na který můžeme použít nástavec tzv. držák padů nebo slonový kartáč. Kotoučový stroj je jediným možným řešením, jak detailně a generálně vyčistíme jakýkoliv druh podlahy. Váha samotného kotoučového stroje je 40 kg na přibližný průměr kotouče cca 40 cm. Na jeho hlavu je možné ještě přidat závaží cca 10-15 kg. Neexistuje účinnější drhnoucí stroj, než je tento námi používaný jednokotoučový stroj. V první řadě podlahu vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s vysoce účinnou chemií. Zkoušíme vždy několik druhů výkonné čistící chemie. Postupujeme vždy od té nejslabší a pokračujeme přes silnější verze. Je důležité vybrat co možno tu nejslabší chemii, která by splnila požadovanou reakci svou účinnou složkou. Poté tento roztok s navázanými nečistotami odsajeme hubicí s gumovými lamelami, ta je napojena na výkonný vysavač, který má cca 2400 W. Vysavačem jsou veškeré špíny a nečistoty perfektně odsáty. Jakmile je z povrchu podlahy veškerá špína odstraněna, podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, abychom ji neutralizovali od zbylého chemického roztoku.

Voskování podlah

Po odborném, generálním vyčištění podlahy vždy zákazníkovi doporučíme nanést ochranu impregnací, nanoimpregnaci nebo zakonzervování podlahy prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku) tzv. fluatace.
Ve všech případech se Vám prodlouží životnost podlahy, ochrání podlahu před hloubkovým znečištěním. Například ochrana podlahy voskováním se mnohem lépe nadále udržuje, nejsou na ni vidět tolik stopy, zůstane na ni mírný proti-skluz. Na podlahu dáváme převážně německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dlouhou životností až 3 roky. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Je možné, že máte na podlaze již starý, opotřebovaný vosk. Ani tato služba pro nás není problém, rádi Vám odstraníme starý vosk (polymer) z podlahy a naneseme Vám novou ochrannou polymerovou vrstvu a Vaše podlaha bude opět vypadat téměř jako nová. Impregnace Vám umožní vytvořit díky nano-technologii hydrofobní, olejofobní a acidofobní úpravu povrchu s dlouhotrvajícím účinkem. Doporučujeme ji na tvrdé povrchy. Je tedy na zákazníkovi, jakou formu ochrany podlah si zvolí. Způsobem, jakým strojové čištění podlah realizujeme, jsme schopni restaurovat celou řadu podlah i ty, které by zákazníci označili za podlahy na odpis. Zašlé linolea a podlahy se nám podaří vyčistit tak neuvěřitelně, že ani majitelé podlah nedoufali v takto kvalitní výsledek.

MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO Vám může poskytnout další služby:

Naše mezinárodní společnost MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO realizuje řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění
a voskování podlah. Specializujeme se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.