mytí výloh
R

Mytí a leštění výloh realizujeme pro naše zákazníky v systému servisního čištění.

R

Když dobře umyté výlohy
a prosklené plochy proschnou, tak je na závěr vyleštíme čistou a suchou bavlněnou plenou.

R

Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České a Slovenské republice
a nově i v Rakousku.

R

Klimatické podmínky pro aplikaci GlasProtectu – GSP musí být v suchu při teplotě +15°C až +30°C.

Mytí a leštění výloh

Jako jedna z mála kvalitních úklidových společností se naše firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO zabývá širokou škálou služeb v oblasti úklidu. Mytí a leštění výloh realizujeme pro naše zákazníky v systému servisního čištění. U provozoven které se nově otevírají, zajišťujeme mytí výloh před otevřením provozovny dle přesného požadavku našeho zákazníka. Toto první mytí výloh po malování, řemeslnících a řemeslech jsme schopni vykonat v jakémkoli určeném čase. Mytí výloh po stavební činnosti začíná stržením folií a polepů, odstraněním hrubých nečistot z prosklených ploch a  oškrábáním zbytků lepidel a polepů korundovými žiletkami cca 10 cm ve své šířce. Vykonáváme mytí výloh a skleněných ploch pro obchody, obchodní centra a provozovny v centru města a na hlavních obchodních tepnách. Mytí výloh a skleněných ploch probíhá ve dvou režimech mytí. Servisní mytí a čištění výloh a oken. Zákazník si volí servisní cyklus mytí oken a výloh podle svých potřeb. Nejčastější servisní mytí oken a výloh je servisní mytí 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Tak aby se nenarušoval chod provozovny, umýváme okna buď před, nebo po otevírací době. Nebo se na začátku rovnou určí, že se vnitřní výlohy umývají podle domluvy a servis není dopředu určen. Je to např. u provozoven, kde je dostačující mytí z vnitřní strany dvakrát ročně. Vyhovíme jakýmkoliv požadavkům zákazníka a po domluvě nastavíme termíny mytí výloh a skleněných ploch. Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy.

Při mytí výloh je důležité na začátku dobře umýt rám, po té profesionálně saponátovým roztokem umýt a odmastit skla. Když dobře umyté výlohy a prosklené plochy proschnou, tak je na závěr vyleštíme čistou a suchou bavlněnou plenou. Dodržením tohoto jednoduchého technologického postupu, výlohy vypadají dlouhou dobu krásně čistě. Ve výsledku je to způsobeno tím, že se nepoužije žádné leštidlo ani oken atd. Tímto jednoduchým trikem, že se výlohy vyleští na sucho, jsou prakticky 100% čistá a pokud se postupně znečisťují a zapráší se, jedná

se o souvislou vrstvu a znečištění není tak viditelné. I když už jsou výlohy částečně špinavé, máte pocit, že výlohy jsou pořád skoro čisté. Pokud použijeme leštidlo, budou za nějaký čas na výlohách vidět kola a tahy jak se leštila. Naše mezinárodní firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO se může chlubit velkou řadou spokojených zákazníků, kteří si u nás objednali mytí, čištění, leštění výloh a firemních log včetně jejich hydrofobní impregnace. Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Provádíme mytí výloh a retailové parky pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí výloh, údržbu a servis při čištění a umývání výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách.

 

Mytí a čištění výloh ve výškách

 

Úklidová firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO provádí mytí a čištění výloh ve výškách po celé České republice a pro celou řadu významných zákazníků. Naše firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO se v této oblasti pohybuje již řadu let a je zastoupena profesionálním týmem, který zaručí kvalitně provedenou práci. Specializujeme se na mytí výloh a skleněných ploch i ve výškách za využití horolezecké a speleologické techniky. Pro snadnější přístup k výlohám a jiným proskleným plochám máme k dispozici také hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Tuto techniku volíme přednostněji a častěji oproti horolezecké a speleologické technice v případě, že to dovolí okolní podmínky. Za pomoci horolezecké techniky zajišťujeme mytí výloh, pokud nelze provést mytí a čištění výloh z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. Pro uskutečnění mytí výloh ve výškách máme odborně zaškolené pracovníky, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách a také byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Výše jmenování zaměstnanci byli lektorem prozkoušeni a mají platné testy.

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO nabízí kompletní péči v oblasti mytí a impregnace výloh. Hydrofobní impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect – GSP. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Je převážně určena na hůře dostupné skleněné výplně, střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. GSP má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GSP způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn např. od rzi. Chrání před působením UV zářením a chemikáliím do hodnoty pH13 – solí, kyselin i zásad. Klimatické podmínky pro aplikaci GlasProtectu – GSP musí být v suchu při teplotě +15°C až +30°C. Pro zachování funkce a vlastností impregnace výrobce nedoporučuje, aby teplota v noci v prvním dni po aplikaci při formování klesla pod +10°C. Touto metodou dochází k ochraně Vašich prosklených ploch a prodlužuje se tím jejich životnost.

Postup nanášení impregnace je následovný: musíme důkladně očistit a odmastit prosklené plochy. Aplikujeme na skleněné plochy technologii NANOCLEAN, kterou naneseme na plochy, necháme 20 minut zaschnout a pak poprvé důkladně vyleštíme. Naneseme a rozetřeme na takto připravený povrch hydrofobní impregnaci GSP, kterou po druhé velmi precizně vyleštíme do vysokého lesku. Skleněný povrch, který je ošetřen GSP se umývá pouze čistou vodou a není nutné používat čistící prostředky. Nano- vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen perfektní ochranný mechanismus pro povrch skla. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. Garantujeme záruku 2 roky, životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy ve 100 % je 4-5 let. K náročnosti dané činnosti máme přijatelné cenové relace.