popraskané fasády
R

Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

R

Po odstranění graffiti nanášíme kvalitní fasádní barvy firmy Weber.

R

Čištění fasád realizujeme nejen u rodinných domů, ale i u velkých panelákových budov

R

Veškeré služby vždy provádí speciálně školený zaměstnanec.

S naším programem „STOP GRAFFITI“ zajišťujeme svým zákazníkům kompletní služby od odstranění graffiti po opravy fasád s nanesením kvalitní fasádní barvy značky Weber ve dvou vrstvách. Fasádní barvy Weber nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Jsme schopni opravit fasádu tak, že drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo oprýskané rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. Po takto provedené opravě fasády aplikujeme antigraffitovou ochranu. Naše firma má pro tuto práci odborníky, kteří si umí poradit i s drobnými opravy historických fasád. Naše firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO všechny své služby zajišťuje po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Natírání fasád

Naše firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO se zabývá odstraněním graffiti z fasády. Ovšem toto odstranění se neobejde bez odstranění i fasádní barvy, proto je nutno si ji nechat znovu namíchat a naši pracovníci ji po odstranění graffiti opět nanesou na plochu. Vhodné je samozřejmě opatřit fasádu speciální antigraffitovou impregnací. U velmi porézních a hrubých omítek se nám při odstraňování graffiti může stát, že odstraníme i barvu fasády. Graffiti se musí co nejvíce zeslabit a následně se přetře fasádní barvou.

Pokud se zamalují graffiti bez jejího ztenčení, prostupují viditelné původní kontury a finální výsledek není efektivní. Po odstranění graffiti nanášíme kvalitní fasádní barvy firmy Weber. Můžeme říct, že jsme schopni z 90% zajistit totožnost původního odstínu fasádní barvy.
V ceně nátěru je zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva).

Drobné opravy fasád a nanášení fasádních barev zajišťujeme i ve výškách pomocí vysokozdvižné techniky, lešení, žebříku, nebo certifikovaných horolezců. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání
s použitím lešení také rychlejší a především
i cenově dostupnější.

 

Čištění fasád

Čištění fasád realizujeme nejen u rodinných domů, ale i u velkých panelákových budov a komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí apod. Převážně ve městech se na fasádách usazuje vrstva prachu a různých nečistot. S naší technologií jsme schopni oživit původní krásu fasády. Zajišťujeme kompletní čištění a mytí fasád ve výškách za použití horolezecké techniky. 

Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tlakovým strojem a aktivní čistící složkou UNISAN očistíme celou plochu fasády od všech stávajících přírodních sanitrů, mechů a řas. Tato chemie účinně odstraní a vydezinfikuje fasádu. Po vyschnutí fasády, doporučujeme nanést ochranný nátěr BELLINZONI, který má funkci difuzního odporu. Tím zamezíme vytváření vlhkosti a tvorbě zelených sanitrů. 

 

 

 

Tento nátěr má také funkci antigraffitové ochrany. Nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově. Naše firma provádí malby a výmalby kvalitními fasádními barvami Weber, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází
k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovenska, Rakouska
a Německa.

Pokud je omítka na Vaši budově zchátralá, popraskaná, loupe se barva a nebo se drolí omítka, praskliny a drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo otlučené rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. Veškeré služby vždy provádí speciálně školený zaměstnanec.

Po provedení těchto oprav a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu ošetřit penetračním nátěrem, který slouží ke spojení a zpevnění předcházejících vrstev nátěru a celkové fixaci povrchu. Pokud jste se rozhodlí opravená místa před natřením ochranným nátěrem přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

U fasád a strukturovaných omítek je třeba podotknout, že pokud odstraňujeme graffiti z neošetřeného povrchu, je úspěšnost na 60-90%. Při likvidaci graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Tudíž je zapotřebí si fasádní barvu nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu. Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu tak doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku.

Další nabízené služby firmy MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO :

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Strojové čištění a tepování koberců, ruční tepování sedacích souprav a čalounění.

Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.

Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

odstranění staré fasády
opravy fasád