Voskování podlah
R

Doporučujeme zákazníkovi, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru.

R

Voskování podlah provádíme pro všechny typy podlahových krytin.

R

Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.

R

Odbornému ošetření podlah byste měli věnovat pozornost, zejména pokud jsou vaše podlahy denně vystavovány vysoké zátěži.

Strojové čištění podlah

Pro důkladné a kvalitně provedené strojové čištění podlah je nejdůležitější zvolit tu správnou čistící chemii. Nejprve zkoušíme několik druhů výkonné chemie. Začínáme vždy od té nejslabší a pokračujeme přes silnější verze. Hlavní pro podlahu je vybrat čistící chemii, která by byla co možno ta nejslabší, aby nedošlo k poškození povrch a zároveň, aby splnila svojí účinnou složkou požadovanou reakci. Čím menší je účinná složka, tím šetrnější je chemická reakce vůči podlaze. Strojové čištění podlah naše firma provádí strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Na tento kotoučový stroj používáme dva nástavce. Jedním z nich je tzv. držák padů a tím druhým je slonový kartáč. Kotoučovým strojem důkladně propereme podlahu a jakmile je z povrchu podlahy veškerá špína odstraněna, v následujícím kroku roztok s navázanými nečistotami odsajeme pomocí hubice s gumovými lemy. Tato hubice je napojena na vysoce výkonný turbo vysavač, který dokáže velmi kvalitně odsát veškerou nečistotu. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme podlahu doschnout. Po strojovém vyčištění podlah doporučujeme zákazníkovi, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – voskování podlahy (fluatace).

Strojové čištění podlah dokáže za využití vhodné chemie hloubkově vyčistit jakoukoliv podlahu. Způsobem, jakým strojové čištění podlah realizujeme, jsme schopni restaurovat celou řadu podlah i ty, které by zákazníci označili za podlahy na odpis. Zašlé linolea a podlahy se nám podaří vyčistit tak neuvěřitelně, že ani majitelé podlah nedoufali v takto kvalitní výsledek. Čistíme všechny typy podlah: betonové podlahy, drátkobetonové podlahy, podlahy s epoxidovou stěrkou, zámkovou dlažbu, lité

podlahy, dlažby – keramické podlahy, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, průmyslové podlahy, mastné a extrémně znečištěné podlahy, vyčištění podlahy po stavbě, podlahy po malířích, silně znečištěné po stavební činnosti a rekonstrukcích, podlahy chemicky znečištěné, podlahy průmyslově znečištěné, podlahy znečištěné od gumových čmouh a gumových koleček, podlahy znečištěné od spárovací hmoty, cementu a barev, lze kvalitně strojové vyčistit do hloubky. Generální metodou s kotoučovým strojem a tlakovým vysáváním.

Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO nabízí i řadu jiných služeb:

Odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění a tepování koberců, strojové a ruční čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklidy po stavebních činnostech nebo na úklidové práce ve výškách. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Na skla nanášíme samočistící impregnaci, tato hydrofobní impregnace je obzvlášt vhodná pro okna se špatnou dostupností. Jsme odborníci na odstranění a vyčištění graffiti nebo Vám doporučujeme nanést antigraffitovou ochranu. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Pro čištění fasád také používáme metodu pískováním, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, obkladů, dlažeb, zašlé špíny, mechu, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Zajímáte se o další naše činnosti či chcete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky.

Voskování podlah tzv. fluatace velmi účinně chrání podlahy před obrušováním podlah od písků, prachu, otěrem při chůzi a jiných nečistot. Tím vznikají mikropóry, do kterých se dostává nečistota, která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí. Toto vše pravidelná péče a celoroční údržba vyřeší v předstihu. Fluatace podlah nebo také voskování podlah provádíme pro všechny typy podlahových krytin (parkety, PVC, marmoleum, beton, mramor…) vždy vhodným přípravkem. Vosk nebo fluatační nátěr lze v závislosti na typu povrchu dodat i v různých úpravách např. mat, lesk, vysoký, lesk. Fluatací neboli voskováním zakonzervujeme podlahu takovým způsobem, že již k hlubšímu znečištění nemůže dojít. Odolný vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Nabízíme profesionální voskování podlah, zajistíme hloubkové vyčištění povrchu a následné nanesení polymerového vosku na lité podlahové krytiny, lina a kamenné podlahy. Díky tomu, je podlaha chráněna proti ošlapu, mechanickému poškození a získává vzhled novosti. Odbornému ošetření podlah byste měli věnovat pozornost, zejména pokud jsou vaše podlahy denně vystavovány vysoké zátěži, v těchto případech je nejrozumnější ochrannou vrstvu obnovovat v pravidelních servisních cyklech.

nátěr voskem