Mytí oken
R

Zásadně k naší práci nepoužíváme leštící přípravky, které by později na oknech zanechávaly fleky.

R

Čištění je nutné opakovat a to 3x až 4x, a od toho se také odvíjí cena, která se v průměru pohybuje 90 Kč/m².

R

Zaměstnáváme prověřené pracovníky, kteří jsou pravidelně odborně školeni na práce, které souvisí s úklidem.

R

Speciální žiletky dlouhé cca 10cm nám zaručí to, že se povrch nepoškodí.

Kvalitní mytí oken

Specializujeme se na mytí oken, čištění, leštění oken, výloh nebo skleněných ploch včetně jejich impregnace. Dále také na služby mytí, čištění a leštění oken ve výškách. V poslední době jsme zaznamenali velkou poptávku po službě mytí, čištění a leštění oken, kterou jsme schopni zajistit v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Pro naše zákazníky myjeme, čistíme a leštíme běžně znečištěná okna, tak i okna silně znečištěná například po malířích, řemeslnících po stavbě nebo rekonstrukcích. Při mytí oken musíme skleněné plochy vždy důkladně očistit a odmastit. Zásadně k naší práci nepoužíváme leštící přípravky, které by později na oknech zanechávaly fleky. Postupujeme tak, že v první fázi skla umyjeme od hrubé špíny včetně rámů a parapetů. Odstraníme žiletkami na úklid různé polepy, silikony, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. Speciální žiletky dlouhé cca 10cm nám zaručí to, že se povrch nepoškodí.

V druhé fázi postup opakujeme na čisto, k tomu používáme moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky. V třetí fázi skleněnou plochu necháme proschnout a následně leštíme.

 

Čištění markýz ve výškách

Mytí a čištění oken, výloh, a prosklených ploch ve výšce provádíme pomocí horolezecké či slaňovací techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin. Provádíme také čištění rolet, lamel, žaluzií a markýz. Specializujeme se na markýzy plastové i látkové. Nejsložitější čištění markýz je čištění látkových markýz. Obtížnost při práci s látkovými markýzy spočívá v silném znečištění. Metoda čištění je podobná jako při strojovém čištění a tepování koberců. Čištění je nutné opakovat a to 3x až 4x, a od toho se také odvíjí cena, která se v průměru pohybuje 90 Kč/m². Dokážeme Vám zajistit i impregnaci látkových markýz.

K tomuto používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobců markýz. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a bylo bezvětří.

Nanoimpregnace

Dále na okna nanášíme samočistící nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášť vhodná pro okna s špatnou dostupností. Tato úprava umožní udržovat sklo čisté, bez častého umývání. Nano vrstva je extrémně odolná a trvanlivá. Jedno ošetření ochrání Vaše  okno až na 5 let. Oslovila Vás naše nabídka? Přesvědčte si i Vy kvalitou našich služeb a kontaktujte nás na telefon. Finanční návrh Vám zpracujeme do druhého dne. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jsme dynamická úklidová společnost s více než 20letou tradicí. Zabýváme se širokým spekterm služeb a jsme připraveni řešit jakékoliv Vaše požadavky. Máme silné zázemí firmy a rozsáhlý strojový park. Zaměstnáváme prověřené pracovníky, kteří jsou pravidelně odborně školeni na práce, které souvisí s úklidem. Pozor nezaměstnáváme brigádníky. Naši pracovníci jsou vybaveni kvalitními a funkčními úklidovými pomůckami a technikou. Klademe důraz na precizně provedené úklidové práce, rychlost realizace zakázek a maximální spokojenost klientů.