S pomocí…

S pomocí strojového kotoučového čištění Čištění Praha koberce  jde vyčistit z koberce jakékoli nečistoty a skvrny. Náš kotoučový stroj je velice účinný, a přitom i šetrný k vašemu koberci, takže se nemusíte bát, že by mohlo dojít k jeho poškození, pokud máte vhodný typ koberce. Bohužel ne všechny koberce jsou vhodné pro strojové kotoučové čištění, takže je důležité nás nejprve informovat o tom, jaký máte druh koberce. Ale většina koberců je pro strojové čištění vhodná. Náš kotoučový stroj nejprve pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté do hloubky zašlapané nečistoty, či skvrny od rozlitých nápojů, které byly předtím nedbale vyčištěny. Délka této procedury závisí na tom, jak znečištění koberec máte, ale vždy se ve finále podaří koberec vyčistit. V nejhorším případě je celé čištění třeba provést nadvakrát, ale na podruhé je koberec vždy dokonale vyčištěný.

 

Tento způsob…

Tento způsob čištění je skutečně velice účinný, protože se takto kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Takže dalším výhodou této metody je i to, že jejím čištěním získáte nejen krásně vyčištěný koberec, ale zbavíte ho i veškerých škodlivin a uděláte tak něco pro své zdraví. A v případě, že jste alergiky, to platí dvojnásobně.  Navíc naše speciální čisticí chemie ještě k tomu koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté, kdy se už špína a nečistoty nedrží v samotném koberci a koberec jako takový je vyčištěný, vše z koberce vysajeme naším třímotorovým vysavačem a prakticky do sucha odsajeme všechny již zmíněné alergeny a roztoče a nečistotu, která byla v v koberci usazená ať už na povrchu nebo do hloubky. Tímto vyčištěním navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled, takže koberec pak vypadá prakticky jako nový.

 

Opětovným využíváním…

Opětovným využíváním této metody docílíte nejen toho, že váš koberec bude vždy čistý, ale výrazně tím prodloužíte jeho životnost. Díky tomu není pro nás žádným problémem vyčistit i velmi znečištěné koberce i ve velkých prostorách. Kupříkladu jsme čistili koberec v kanceláři jedné paní, která pracuje doma a z jedné místnosti si udělala kancelář. A koberec už byl poměrně hodně špinavý a potřeboval vyčistit. Tak vyhledali naši pomoc. Koberce se nám podařilo bez problému vyčistit, jen to trvalo trochu déle, než jsme předpokládali. Tato metoda je opravdu účinná a klienti byli spokojení, takže se na nás s čištěním koberců obrací dále. A SERVIS LIPKA, s.r.o.